O Broker Finance

 

Jesteśmy młodym zespołem w  prężnie działającej firmie, posiadającą już spore doświadczenie. Na naszym koncie znajduje się wielu zadowolonych klientów. Gwarantujemy doskonałą obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw większych czy mniejszych. Oferujemy kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, konsolidacyjne i firmowe. Osoby, które są zainteresowane depozytami bankowymi mogą wybrać atrakcyjnie oprocentowane lokaty bankowe. Nasi doradcy z branży finansowej doradzą Państwu, jakie lokaty są najkorzystniejsze i w jakich bankach najbezpieczniej lokować pieniądze. Ponadto zwrócimy naszym klientom uwagę, które konta bankowe zasługują na zainteresowanie i przyniosą najwięcej korzyści swoim użytkownikom. Oferujemy również kompleksowy leasing za sprawą którego Państwa firma pozyska samochód lub inny pojazd użytkowy na dogodnych warunkach finansowych. Osobom ceniącym niezależność finansową i chcącym mieć zawsze dostęp do dodatkowych środków pieniężnych proponujemy karty kredytowe. Natomiast tym wszystkim, którym Bank odmówił kredytu oferujemy na dogodnych warunkach pożyczki pozabankowe. W naszej ofercie znajdują się również ubezpieczenia na życie, które pozwalają zabezpieczyć siebie i bliskich na przyszłość.

Cenimy Państwa czas i pieniądze, dlatego wychodząc na przeciw tym wymaganiom swoim zaangażowaniem i wiedzą sprawiamy, że nasza oferta pośrednictwa spełni Państwa oczekiwania. W przeciwieństwie do istniejących już na rynku znanych firm, nie pobieramy od naszych klientów prowizji za pośrednictwo, przez co nie ma u nas żadnych ukrytych kosztów. Nie zapraszamy również nikogo na spotkanie, nie namawiamy i przede wszystkim nie podsuwamy żadnych umów do podpisania. Przedstawiamy konkretne oferty, które na obecną chwilę są najlepsze i najkorzystniejsze na rynku. Sprawiamy, że to właśnie Państwo decydują i podejmują ostateczną decyzję o wybraniu oferty.

Dla usprawnienia obsługi naszego klienta i skutecznej pomocy stworzyliśmy nowoczesne miejsce – ten oto portal finansowy, który pozwala każdemu zapoznać się z najlepszymi ofertami na rynku i w trybie online wypełniać wnioski. Nasza bogata oferta produktów finansowych pomaga w wyborze oraz zaoszczędza czas tym wszystkim, którzy go cenią i nie chcą tracić na częstych i mało owocnych wizytach w placówkach bankowych.

Zadowolenie klienta to nasz najwyższy priorytet. Pragniemy by do nas wracano, a naszą pomoc i doradztwo kojarzono tylko z dobrym imieniem naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie na ilość i dlatego śmiało możemy zapewnić, że nasze pośrednictwo finansowe przyniesie najlepsze rezultaty.Dane Firmy:

Broker Finance Sp. z o.o.
ul. Krzywoustego 4a/2
80-360 Gdańsk
NIP: 5842735791
REGON: 222084261
VII Wydział Gospodarczy KRS w Gdańsku, numer: 0000509082

 

 

Kontakt:

+48 733 926 926                                                                                  biuro@broker-finance.pl                                                              Biuro Wirtualne                                                                         ul. Szafarnia 11                                                                                      80-755 Gdańsk